Kalend 2009

Datum		Poadatel	Oblast		Zvod							Pihlky:
 1. 1.2009	Radek		P+ST		5. PZL (T u Vrby)					      3
 4. 1.2009	Radek		P+ST		6. PZL (Jiick t)					      2
11. 1.2009	Tom		P+ST		7. PZL (Velk cena Zdic)				      8			
17. 1.2009	Tom & Tonda	P+ST		8. PZL (Jezrko 2009)					      3
24.-25.1.2009	OSN		R		LOB - MR sprint, PE klasika, MR tafety   		      2
25. 1.2009	Chlebk		P+ST		9. PZL (Opt na Kozla)					      5	
31. 1.2009	Lba & Mirek	P+ST		10. PZL (Hroby na Hebenech)				      2			
31.1.-1.2.2009	KCK		R		LOB - MR krtk, PE klasika				      8
 7. 2.2009	Pedro & Co.	P+ST		11. PZL (Ddv HROB)					     12
 7.-8.2.2009	STH		R		LOB - PE klasika, PE krtk				      3
14. 2.2009	Lda		P+ST		12. PZL (Slan)						      3
14.-15.2.2009	SSU		R		LOB - MR klasika,PE krtk				     --		  
21. 2.2009	Ale		P+ST		13. PZL (Skre)					      1				
22. 2.2009	TBM, OSN	R		Ski Adventure						      2
 1. 3.2009	Hynek		P+ST		14. PZL (Vzpomnka na Jason-Drson)			     --
 7. 3.2009	Pavel		P+ST		15. PZL							      4 
14. 3.2008	PGP		P+ST		Jarn sprint						     --
14. 3.2009	TUV		JE		Jarn skly (klasika)					      7
15. 3.2009	SLP		P+ST		Mudrlantsk OB						  letos nebude!
21.-22.3.2009	umk		R		Brutus extreme orienteering				      4
21. 3.2009	PHK		V		Jarn pohr (dlouh tra)				     --
22. 3.2009	PHK		V		1. kolo P						      1
27. 3.2009	TUR		JO		Pebor JO v NOB						     --
28. 3.2009	TUR		JO		Jetdsk ebek					     --
29. 3.2009	OKP		P+ST		1. O (klasika)						     19	
 4. 4.2009	VSP		P+ST		2. O (klasika)						     20
 5. 4.2009	DKL		P+ST		3. O (mistrovstv na krtk trati)			     20
10.-12. 4.2009	DKP		R		Velikonoce ve skalch					     16
17. 4.2009	PVP		P+ST		Oblastn mistrovstv v NOB				      9
18. 4.2009	PVP		P+ST		4. O (klasika)						     19
19. 4.2009	SSU		R		2. kolo P						     --	
22. 4.2009	DDM P6		P+ST		Krajsk finle peboru kol (Nad Motolem)		    3+8
25. 4.2009	CHT		R		MR na DT						     10
25.-26.4.2009	CHA		JO		SAXBO							     --
 1. 5.2009	MLA		R		MR v NOB						      9
2.-3. 5.2009	MLA		Z		ML Trojhelnk						     10
 5. 5.2009	EKP		P+ST		Oblastn pebor ve sprintu				      8
 6. 5.2009	TJP		P+ST		1. PP - Troja (Velk skla)				      1
 9. 5.2009	SHK				1. B (klasika)						      8
10. 5.2009	SHK				2. B (krtka)						      8
13. 5.2009	FSP		P+ST		2. PP - Nebuice(Dv skok)				      1
16. 5.2009	JES		R		1. A, 3. B (klasika)					     15	
17. 5.2009	JES		R		2. A, 4. B (krtk)					     18	
20. 5.2009	DKP		P+ST		3. PP - Nov Butovice (Hrka)				     10
23. 5.2009	Honza		W		Heben						      6
23. 5.2009	ASU		R		3. A (sprint)						      2
23. 5.2009	ASU		R		3. kolo P						      2
24. 5.2009	ASU		R		4. kolo P						      2
27. 5.2009	PGP		P+ST		4. PP - Roztyly(Hrdek)				      7
30. 5.2009	SCP		P+ST		5. O (krtk)						     16
31. 5.2009	SCP		P+ST		6. O (klasika)						     13	
 3. 6,2009	UOL		R		Celosttn finle peboru kol				     --
 3. 6.2009	PVP		P+ST		5. PP - Petrovice(Pehrada)				      6
 6. 6.2009	DKP		R		4. A, 5. B (krtk)					     16
 7. 6.2009	DKP		R		5. A, 6. B (klasika)					     13
10. 6.2009	TAP		P+ST		6. PP - Kobylisy (Ldv)				      6
13. 6.2009	JIL		V		8. V ebek (Martinice)				      5
13. 6.2009	FSP		P+ST		7. O (krtk)						     12
14. 6.2009	FSP		P+ST		8. O (klasika)						     12
17. 6.2009	ROZ		P+ST		7. PP - Suchdol(Vrabec)				      4
19. 6.2009	LPU		R		MR ve sprintu, 6. A 					      9
20. 6.2009	LPU		R		MR na KT (semifinle)					      5
21. 6.2009	LPU		R		MR na KT (finle), 7. A				      5
27.-28.6.2009	KRK		R + D		MR a Nmecka v rogainingu				      9
 3.-6. 7.2009	DOB		R		ADVANTA Cup 2009 (5 etap - NOB, KL, KT, S, KL))		      4
 4.-6. 7.2009	KON		R		Cena stedn Moravy (3 etapy - KT, KL, KL)		     --
 6.-11.7.2009	ITA		W		Dolomites 5 Days (Itlie)				      1
10.-12.7.2009	AOP		R		Grand prix Silesia 2009 (4 etapy - ZK, ZK, S, KL)	     --
17.-19.7.2009	CHT		R		H.S.H. Vysoina cup 2009 (3 etapy - KT, KL, KL)		      4
24.-26.7.2009	VRB		R		3-denn Ludvkov 2009 (3 etapy - KL, KL, KL)		     --
30.7.-2.8.2009	TUKE		SK		VEK CENA SLOVENSKA v orientanom behu 2009		      4
 1.-2. 8.2009	CBO		W		4.SP a oteven MR v orientanm biatlonu		     --
 5.-9. 8.2009	BOR		R		Bohemia 2009 (5 etap - KL, KL, KT, KL, KL)		     14
14.-16.8.2009	ASU		R		Magnus cup 2009 (3 etapy - KT, KL, KT)			      3
22.-23.8.2009	TUR		R		Pkn przdniny 2009 (3 etapy - KT, S, KL)		     10
28.-30.8.2009	PHK		R		Cena vchodnch ech (3 etapy - KT, KL, KL)		     10
28.-30.8.2009	BSO		Z		O (KL, KL, KL)						     --
29.-30.8.2009	OCB,PCB,VCB	J		O (KL, KL)						     --	
 5. 9.2009	VLI		R		8. A (sprint)						      2
 5. 9.2009	VLI		R		5. kolo P						      3
 6. 9.2009	VLI		R		6. kolo P						      3
12. 9.2009	VRB		R		9. A (KL)						      2
12. 9.2009	LPM				7. B (KL)						     14
13. 9.2009	VRB		R		10. A (KT)						      2
13. 9.2009	LPM				8. B (KT)						     15
19. 9.2009	ZBM, SBK	R		MR na klasick trati (semifinle)			      7
20. 9.2009	ZBM, SBK	R		MR na klasick trati (finle), 11. A			      7
26. 9.2009	PGP		P+ST		3. etapy OB Sklrna - 1. O (krtk)			     12
26. 9.2009	PGP		P+ST		3. etapy OB Sklrna - Veejn OB (sprint)		     12
27. 9.2009	PGP		P+ST		3. etapy OB Sklrna - 2. O (klasika)			     12
 1.10.2009	AVA		P+St		O-Petn						      6
 3.10.2009	SJC		R		MR tafet						     13
 4.10.2008	SJC		R		MR klub						     13	
10.-11.10.2009	PVD		R		Vodansk kapr						     24
17.-18.10.2009	KSH		Z		umavsk kufr						      6
17.10.2009	ASU		P, VY		P (klasika)						 zrueno
18.10.2009	SLA		P+ST		3. O (krtk)						      7
18.10.2009	LPU		R		Rodinn tafety						     --
24.10.2009	MFP		P+ST		4. O (krtk)						      8	
25.10.2009	DKP		P+ST		5. O (klasika)						      8	
28.10.2009	TAP		P+ST		6. O (krtk)						     13
31.10.-1.11.2009 SLP		R		MR v HROB						      7
 6.11.2009	HULK		R		HULK cup						      9
17.11.2009	SLP		W		MS ve SMIKu						     16
21.11.2009	Ale		PZL		1. zvod PZL (OBsko)					     10
28.11.2009	Eva		PZL		2. zvod PZL (Narozeninov)                                   7
 4.12.2009	PGP		P+ST		3. zvod PZL (Mikulv kufr)				     --
13.12.2009	Olda		PZL		4. zvod PZL (alovsk vrcholen)			     11
19.12.2009	SCP		P+ST		Sparansk klouzaka					     14
20.12.2009	Fanda		PZL		5. zvod PZL (Prask Veernk)				      6
25.12.2009	PGP		P+ST		Vnon kufrovn
27.12.2009	Hebk		PZL		6. zvod PZL (Hrusice)					  21.12.